English
Slide 1

İdeal Yapı Kalitesi.

Ulusal ve uluslararası normlara uygun ve güvenilir ürünleri en düşük maliyetler ile zamanında teslim ediyoruz.

Slide 1

Böhler Sert Maden Yeni Yönetim ve Üretim Binası

Böhler Sert Maden ve Takım San. ve Tic. A.Ş.

Slide 1

İSBİ-Tozmetal A.Ş. Fabrika İnşaatı.

İSBİ İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi A.Ş.

Anahtar Teslim Sanayi Yapıları.

Yurt içi/yurt dışı inşaat projelerinden, dekorasyona kadar anahtar teslim olarak tamamladığımız sanayi yapıları, konutlar, ticaret merkezleri ve altyapı çalışmaları DEA YAPI'nın başlıca faaliyet alanlarıdır.

DEA YAPI olarak ilk amacımız kaliteli işçilik ve malzemeler ile zamanında teslim politikamızla müşterilerimizi memnun etmektir.

Turan ALTUNER
- İnşaat Y. Mühendisi (İ.T.Ü)
- Genel Müdür

Kalite Belgelerimiz:

Tamamlanan Projelerimizden bazıları.

Tamamlanan Projelerimizden bazıları listelenmiştir. Resimlerinin üzerine gelip proje ismine tıklayarak, proje detayına ulaşabilirsiniz. Devam eden ve tamamlanan diğer projelerimizin listesi için Referanslar bölümümüze bakmayı unutmayın!

Diğer Tamamlanan Projelerimiz

İş Bitirme Belgeleri

Böhler Yeni Yönetim ve Üretim Binası İnşaatının, anahtar teslimi ve şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlaması sebebiyle, işin yüklenicisi DEA Yapı İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasına, İş Bitirme Belgesi olarak düzenlenmiştir. Böhler Sert Maden Takım San. ve Tic. A.Ş.

Böhler Yeni Yönetim ve Üretim Binası İnşaatı

Huyundai Mobis Otomotiv Parçaları Üretim Tesisi inşaatını iyi bir performans ile tamamlamış olup, kayda değer tavırları ve projeyi tamamlamak için göstermiş oldukları çabalarından dolayı Hyundai Amco İnş. Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. adına takdir ederim. Hee-Kyun LEE/Genel Müdür

Hyundai Mobis Otomotiv Parçaları Üretim Tesisi

İstanbul Atatürk Havalimanı Kurucusu ve İşleticisi A.Ş. adına, DEA Yapı İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasının çalışma şekli, taahhütlerini zamanında yerine getirmesi, iş planına uyması ve inşaat kalitesi bakımından memnun kaldığımız bir firma olduğunu bilgilerinize sunarız. Selçuk TÜR/Genel Müdür

İSBİ-TOZMETAL Fabrika İnşaatı

İş bu belge, toplamda 5450 m2 kapalı alanlı betonarme+çelik konstrüksiyon Cat Bölgesi Sundurma İnşaatının, anahtar teslimi ve şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlaması sebebiyle, işin yüklenicisi DEA Yapı İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasına iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş.

Oyak Renault Cat Bölgesi Sundurma İnşaatı

Seyrantepe Stadyumu İnşaatı Projesi kapsamında yer alan ince işlere ait imalatlar proje ve şartnameye göre yapılmıştır. Varyap Uzunlar Ortaklığı

Türk Telekom Arena/İnce İmalatlar

Bina-1 C-E/2-3 Aksları Çelik Alet Askı İnşaat İşlerinin tamamlanması üzerine iş bu belge düzenlenmiştir. Mercedes Benz Türk A.Ş.

Mercedes-Benz Bina-1 C-E/2-3 Aksları Çelik Alet Askı İnşaat İşleri

İş bu belge, toplamda 486 m2 kapalı alanlı betonarme+prefabrik+çelik konstrüksiyon Press Binasının Büyütülmesi inşaatının, anahtar teslimi ve şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlanması sebebiyle, işin yüklenicisi Dea Yapı İnşaat Tahhüt A.Ş. firmasına, iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş.

Oyak Renault Press Binasının Büyütülmesi İnşaatı

İş bu belge, toplamda 1.729,50 m2 kapalı alanlı çelik konstrüksiyon V4 Akü Stok binası inşaatının, anahtar teslimi ve şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlaması sebebiyle, işin yüklenicisi Dea Yapı İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasına, iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş.

Oyak Renault V4 Akü Stok Binası İnşaatı

Tel-Çit ve Alt Yapı İnşaat İşlerinin tamamlanması üzerine iş bu belge düzenlenmiştir. Mercedes Benz Türk A.Ş.

Mercedes-Benz Tel-Çit ve Alt Yapı İnşaat İşleri

Dere Kenarı İyileştirme İnşaat İşlerinin tamamlanması üzerine iş bu belge düzenlenmiştir. Mercedes Benz Türk A.Ş.

Mercedes-Benz Dere Kenarı İyileştirme İnşaat İşleri

Bina-3 Batı Sundurması İnşaat İşlerinin tamamlanması üzerine iş bu belge düzenlenmiştir. Mercedes Benz Türk A.Ş.

Mercedes-Benz Bina-3 Batı Sundurması İnşaat İşleri

Bina-1 Sundurması İnşaat İşlerinin tamamlanması üzerine iş bu belge düzenlenmiştir. Mercedes Benz Türk A.Ş.

Mercedes-Benz Bina-1 Sundurması İnşaat İşleri

İş bu belge, toplamda 238.000 m2 alanlı Omsan Lojistik Park Sahası İnşaatının, anahtar teslimi ve şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlanması sebebiyle, işin yüklenicisi Dimaş İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasına, iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Omsan Lojistik A.Ş.

Omsan Lojistik Bursa Park Sahası İnşaatı

İş bu belge, Mango Beyoğlu İnşaatının, anahtar teslimi ve şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlaması sebebiyle, işin yüklenicisi Dimaş İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasına iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Mango TR Tekstil Tic. Ltd. Şti.

Mango Beyoğlu

İş bu belge, toplamda 9.384.m2 kapalı alanlı çelik konstrüksiyon K7 Mekanik Bina inşaatının, anahtar teslimi ve şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlaması sebebiyle, işin yüklenicisi Dimaş İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasına, iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş.

Oyak Renault K7 Yeni Mekanik Bina İnşaatı

Finiş Binası Tevsii İnşaat İşlerinin tamamlanması üzerine iş bu belge düzenlenmiştir. Mercedes Benz Türk A.Ş.

Mercedes-Benz Finiş Binası Tevsii İnşaat İşleri

İş bu belge, DEW Dubai Fuar Merkezi İnşaatının, Betonarme İnşaat işleri yüklenici olan Dimaş İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasına, sözleşme ve şartnamelere uygun olarak kaliteli, başarılı ve süresi içinde tamamlaması sebebiyle, iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Samsun-Baytur Ortaklığı

Samsung-Baytur Dubai Fuar Merkezi İnşaat İşleri

Antrepo İnşaat İşlerinin tamamlanması üzerine iş bu belge düzenlenmiştir. Dimaş İnşaat Taahhüt A.Ş.

Dimaş Tepeören Antrepo İnşaatı

İş bu belge, toplamda 4.600 m2 kapalı alanlı Çiftkurtlar GOP Honda Servis & Showroom işinin, anahtar teslimi ve şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlaması sebebiyle işin yüklenicisi Dimaş İnşaat Taahhüt A.Ş. firmasına, iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Çiftkurtlar MCM Oto Servis ve Tic. Ltd. Şti.

Çiftkurtlar Otomotiv GOP Honda Showroom ve Servis İnşaatı

İş bu belge, toplamda 67.800 m2 alanlı Omsan Lojistica S.R.L. Mioveni Park Sahası yapılması işinin, birim fiyat usulü ile şartnamelere ve sözleşmeye uygun olarak kaliteli ve süresi içinde tamamlaması sebebiyle, işin yüklenicisi Dimaş İnşaat Scurcula Romania firmasına, iş bitirme belgesi olarak verilmiştir. Omsan Lojistik A.Ş.

Omsan Lojistik Romanya Mioveni Park Sahası İnşaatı

Dea Yapı İnşaat Taahhüt A.Ş. 15.08.2012 ve 31.01.2013 tarihleri arasında kurumumuzun işverenliğini yaptığı Parça Deposu İlave Binası (İnşaat-ısıtma, Havalandırma ve Mekanik Tesisat, Elektrik Tesisat, Yol, Otopark, Çevre Düzenleme, Alt Yapı İşleri) inşaatında çalışmış ve işi başarıyla tamamlamıştır. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hyundai CKD Binası Genişletme ve Ofis İnşaatı